Kancelaria

Wybrane podmioty, na rzecz których świadczy obecnie stałą obsługę prawną: Teatr Wielki w Łodzi; BKT System sp. z o.o.; „Jubistyl” s.c. Piotr Świątnicki, Adam Świątnicki, Piotr Suliński; Szymańscy – Piekarnictwo, Cukiernictwo P. Szymański, E Szymańska sp.j. Kon Stal Teresa Kląbka; „Przedsiębiorstwo – Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Wojaż – Głowaccy” sp.j.; PPHU „Jotmex” Michał Jeżewicz. Kancelaria R.pr. Bartosza Kula wpisana została przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na listę podmiotów świadczących usługi z zakresu prawa zamówień publicznych.

 •  

  BARTOSZ KUL - RADCA PRAWNY

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył także podyplomowe studia z zakresu zamówień publicznych. Od 2001r. do 2010r. związany zawodowo z dwiema łódzkimi kancelariami adwokackimi. Od 2010r. wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, od 2011r. prowadzi kancelarię radcowską. R.pr. Bartosz Kul specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz prawie zamówień publicznych.

 • DORADCA PODATKOWY JACEK CYRAN

  Doradca podatkowy z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w obsłudze podatkowej i księgowej małych i średnich przedsiębiorstw.

  www.damiless.pl

   

  APLIKANT RADCOWSKI JOANNA MITLAS-BAUM 

  Joanna Mitlas-Baum ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Od 2012r. jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa transportowego, a także prawa budowlanego i prawa administracyjnego, poparte trzyletnią praktyką wynikające z zatrudnienia w organach administracji publicznej.

  Specjalizacja: prawo budowlane, prawo administracyjne, prawo transportowe.

  Joanna Mitlas-Baum biegle włada językiem francuskim i językiem angielskim.

   

  ADWOKAT MICHAŁ JURCZAK

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Od 2009r. wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie spółek, w tym procesach powoływania i likwidacji spółek, prawie pracy, w szczególności zagadnieniach związanych z czasem pracy kierowców, prawie podatkowym i prawie własności intelektualnej.

Nasza kancelaria